27.-28.9.

Sparta Praha

Velká cena Sparty Praha 24.-25.9.2011

24.09.2011 00:26

Odjezd  na poslední závod sezóny se nám trochu zkomplikoval , trenér Čombe musel náhle na operaci oka , ale díky hodným taťkům jsme na závody odjeli i s našima  lodičkama. Závody byly perfektní. Účast 32 oddílů z Česka a Slovenska, plné „regály“ akčního zboží u Craftů, nádherné počasí celý víkend, jen ráno jsme trochu „bloudili“ v mlze , supr atmosféra, hlavně při dvoustovce.

Závody se opět nejlépe povedly Vildovi Kukačkovi, vyhrál  suveréně všechno na singlu i na deblu. Nedal šanci ani klukům ze Slovenska ani starším benjamínkům při závodě K2 míle (32 startujících). Výborně jezdili na deblu i Ondra Pokorný s Jardou Lapáčkem na 200m si vyjeli finále a 4. místo, další „velké finále“ si vyjela Adél Vonešová na singlu , ale tam se jí to už tak nepovedlo a dojela 6.

Lépe se dařily děvčatům závody na K2, kde vybojovaly 5.,6.a 11. místo. Ani letos jsme se neobešli bez plavecké vložky. Na dvoustovce si zaplavaly Áňa s Hankou na K2 a při míli tam po startu na MK1 žbluňkla Marie.

Večer jsme si užili tradičního vyhlašování a perfektního ohňostroje. Domů jsme odjížděli v neděli spokojení - 4 zlaté medaile, plné tašky od Craftů a s novou  zelenozlatou Vajdou.

Výsledky

4x 1. místo      Vilda Kukačka                             MKl 200m, míle, K2 200m , míle

1x 4. místo      Ondra Pokorný- Jarda Lapáček         K2 200m

2x 5. místo      Ondra Pokorný- Jarda Lapáček         K2 míle