Vilda Kukačka MK1 2000m (benjamínci B – r. 1999 a mladší)

Adél Vonešová MK1 500 (benjamínky B- r. 1999 a mladší)

4. místo

Áďa Veselá MK1 500m a MK1 2000m

V závodech jedenáctiletých  benjamínků na  2000m  potvrdil svou letošní výkonost Vilda Kukačka a v konkurenci sedmdesáti soupeřů dojel na výborném třetím místě.

V závodě  dvanáctiletých děvčat na trati 2000m  prokázala velké zlepšení Adéla Veselá, která dojela na čtvrtém místě a stejné umístění potvrdila i na trati 500m. Eliška Balcárková nebyla po rohlíkové dietě v nejlepší formě přesto ale zajela 2. místo ve finále B.

Žáci Ondra Pokorný a Martin Jašontek se na K1 neprosadili. Na obou tratích vypadli v rozjížďkách. Lépe se jim dařilo na K2  kde se probojovali do finále B  a  obsadili 6. místo.

V jednotlivých závodech  nejmladších benjamínků na trati 500 m  Vilda Kukačka ve své jízdě  s velkou převahou  zvítězil. Tadeáš Vlach se umístil na  pátém místě a Marek Pokorný dojel  sedmý.

Výborně zajela i děvčata.  Hana Vindušková  se umístila na 2. místě a Adél Vonešová  vybojovala 3. místo.

Ve doplňkovém závodu triatlonu vybojovala Adél Vonešová  3. místo. Po plavání vedla, v běhu byla na 4. místě, ale zazmatkovala  při nastupování do kajaku. Loď si obrátila směrem na břeh a než se jí podařilo kajak správně nasměrovat, předjelo jí  min. 5 děvčat .  V triatlonu chlapců startoval také Táda  podal velmi dobrý výkon a umístil se asi do 10. místa.

Úspěšně si vedli i naši  veteráni. V závodě kajakářů nad 60 let se stal Mistrem ČR Bedřich Mráz, který zvítězil na trati 500m a na trati 200m přidal ještě stříbro za druhé místo. V závodě kanoistů nad 60 let vybojoval Petr Šolc na trati 500 a 200m  dvě bronzové medaile.