27.-28.9.

Sparta Praha

II.NZ+ČP RAČICE

30.07.2012 11:46

V závodech dvanáctiletých žáků letos poprve Vilém Kukačka prohrál na trati 500m s Ondřejem Maškem z Jablonce a skončil těsně druhý. Porážku mu druhý den vrátil na trati dvou kilometrů. V závodě deblkajaků na trati 500m s parťákem Tomášem Fridrychem z Chomutova si rovněž dojeli pro vítězství. Další medailové umístění získala v kategorii žaček Eliška Balcárková s Marií Dvořákovou z Týna . Na deblkajaku na trati 500m  vybojovaly 3. místo. Eliška zajela výborně i na singlu, kde ve finále na tratích 200m,500m a 1km získala vždy čtvrté místo. Dobře si vedla v této kategorii i Adéla Vonešová, která zajela na trati 500m 8. místo na 200m byla devátá a další finalové umístění jí uniklo na trati 1km , kde byla diskvalifikovaná na postupovém místě pro lehčí váhu lodě.

Další   výsledky:

K2 benjamínky 500m  Hanka Zemanová s Katkou Gachovou z Nymburka – 4. místo

MK1 benjamínky 2km- Hanka Zemanová  -9. místo

K2 benjamínci  500m   Marek Pokorný – Pepa Vlk z Děčína   - 8. místo

Eliška Farová s Áňou Hourovou na K1 nepostoupily z rozjížděk , nejlépe zajely K2,

ale na velké finále to ještě nestačilo – velký úspěch však byl , že se nekoupaly.

Marek Pokorný trať 2km -25. místo, Péťa Bohuněk – 28 místo ( 36 startujících)

Kuba Šolc absolvoval svůj 1. velký závod ČP   2km bojoval a skončil na 32. místě ( 38 startujících)

Kačka Pazderová – 2 km – 42 místo ( 46 startujících)